Burgemeesters

De lijst van burgemeesters van Nootdorp. Op 1 januari 2002 is Nootdorp opgeheven en opgegaan in de nieuwe gemeente Pijnacker-Nootdorp.

AmbtsperiodeNaam burgemeester
18?? - 1844?C. Reytenbagh
1844 - 1852J.P. ter Maten
1852 - 1857G.J.F. Tydeman
1857 - 1896 Jhr. J.L. Hesselt van Dinter
1897 - 1933 Jhr. J.K. Hesselt van Dinter
1 maart 1933 - 1966H.C.A.M. Schölvink
16 feb 1967 - 1 maart 1980Frans (F.) Winkel
1 aug 1980 - 1 sep 1991Jos (J.F.H.A.B.) Waals
1 sep 1991 - 1 juni 1992 Hannie (J.) van Leeuwen
1 juni 1992 - 1 jan 2002Hajé (H.J.) Schartman